ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (8/2): Πόρτο Μπενφίκα (22:30)

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου:

 

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP Tour 250 Πούνε
Τένις

13:35 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα
Σκι

13:55 Eurosport 1
Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος
Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγκάρδη – Άουε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Κρίσταλ Πάλας
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Γουίγκαν – Πρέστον
Championship

15:00 Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου, Φαλούν
Σκι

15:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός – Νίκη Βόλου
Football League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP Tour 250 Πούνε
Τένις

15:30 ΕΡΤ Sports HD
ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020
Αγώνας με αμαξίδια

16:00 Eurosport 2
Σειρά PRO
Ποδηλασία

16:00 Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:55 Eurosport 1
Άλμα με σκι, Βίλιγκεν
Σκι

17:00 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – ΟΦ Νέας Ιωνίας
Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 4HD
Ρέντινγκ – Χαλ Αγγλία
Championship

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Φαμαλικάο – Βιτόρια Γκιμαράες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

18:30 Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ΑΕΚ – Ντράμεν
Challenge Cup Χάντμπολ

19:00 Novasports 2HD
Τορίνο – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Πικ Ζέγκεντ – Άαλμποργκ
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπράιτον – Γουότφορντ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 5HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς
Championship Αγγλία

19:30 Novasports 1HD
Πανιώνιος – Ξάνθη
Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Λάρισα
Super League

20:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Βίλεμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00 Novasports 3HD
Ρεν – Μπρεστ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Μπαρτοτσίνι Περούτζια
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

21:30 FOX Sports
Villanova Wildcats – Seton Hall Pirates
NCAA College Basketball

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο – Μάλαγα
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 1HD
Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
ΠόρτοΜπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

Σχετικά Άρθρα

Back to top button