ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (5/10) – Ημιτελικά China Open: Τσιτσιπάς – Ζβέρεφ



 

 

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου:

07:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ρέιλι Οπέλκα – Τζον Μίλμαν
2019 ATP World Tour 500

09:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Νόβακ Τζόκοβιτς – Νταβίντ Γκοφάν
2019 ATP World Tour 500

09:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Άσλεϊ Μπάρτι – Κίκι Μπέρτενς
WTA 2019

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ντόμινικ Τιέμ – Κάρεν Κατσάνοφ
2019 ATP World Tour 500

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Γκρόιτερ Φιρτ
Γερμανικό πρωτάθλημα

14:00 ΕΡΤ Sports HD
Πανιώνιος ΓΣΣ – Παλαιό Φάληρο
Α1 Ανδρών πόλο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Λεβάντε
Ισπανικό πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1
Γύρος της Κροατίας
Ποδηλασία

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ναόμι Οζάκα – Καρολίν Βοζνιάκι
WTA 2019

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Τότεναμ
Αγγλικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 3HD
Φούλαμ – Τσάρλτον
Αγγλική Championship

15:00 ΕΡΤ3
Καβάλα – Αιγάλεω
Football League

15:45 ΕΡΤ Play4
Ρέθυμνο – Περιστέρι
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Προμηθέας – Ιωνικός
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
Πανιώνιος – Ήφαιστος
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
ΠΑΟΚ – Λάρισα
Basket League

16:00 Eurosport 2
Τζίρο ντελ’ Εμίλια
Ποδηλασία

16:00 Novasports 2HD
ΣΠΑΛ – Πάρμα
Ιταλικό πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ιντιάνα Πέισερς – Σακραμέντο Κινγκς
NBA Global Games 2019

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Λεβερκούζεν – Λειψία
Γερμανικό πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ
2019 ATP World Tour 500

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό πρωτάθλημα

16:30 ΕΡΤ Sports HD
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
9η ημέρα στίβος

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα
Ισπανικό πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λίβερπουλ – Λέστερ
Αγγλικό πρωτάθλημα

17:00 Novasports 3HD
Μπρίστολ Σίτι – Ρέντινγκ
Αγγλική Championship

17:15 Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Super League

17:30 Eurosport 2
Άλμα με σκι

17:45 ΕΡΤ2
Ηρακλής – Άρης
Basket League

18:30 Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ
Γαλλικό πρωτάθλημα

19:00 Novasports 3HD
Βερόνα – Σαμπντόρια
Ιταλικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Κολωνία
Γερμανικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Αλαβές
Ισπανικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD
ΑΕΛ – ΑΕΚ
Super League

21:00 Eurosport 2
ISL Ινδιανάπολις
Κολύμβηση

21:00 Novasports 3HD
Τουλούζ – Μπορντό
Γαλλικό πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Τενερίφη – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα

21:45 Novasports 1HD
Τζένοα – Μίλαν
Ιταλικό πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό πρωτάθλημα

Leave a Reply

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Notify of

Σχετικά Άρθρα

Back to top button
Close
Close