ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/4) . . Euroleague πόλο, τελικός Κυπέλλου βόλεϊ & ΑΕΚ – Ολυμπιακός

Η μονομαχία του Ολυμπιακού με τη Σαμπαντελ στον τελικό του Final 4 της Euroleague πόλο γυναικών, τα παιχνίδια της Basket League μεταξύ των οποίων το ΑΕΚ – Ολυμπιακός, ο τελικός του Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ηρακλή και οι αγώνες από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου (Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ, Ίντερ – Ρόμα) ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 


 

Αναλυτικά οι επιλογές:

 

12:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη-Πάντοβα μικρός τελικός EuroLeague Γυναικών, πόλο

13:30 Novasports 1HD Πάρμα – Μίλαν Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Άουε Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Χιρόνα Primera Division

14:15 ΕΡΤ Sports HD Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός Τελικός EuroLeague γυναικών, πόλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ   Premier League

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

15:45 Eurosport 2  FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες),

16:00 Novasports 24 HD Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A

16:00 Novasports 5HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 3HD Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A

16:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

16:00 Novasports 1HD Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD  ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός, τένις

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:45 ΕΡΤ Play4 Ήφαιστος – Άρης Basket League

16:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League

16:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Περιστέρι Βίκος Cola Basket League

16:45 ΕΡΤ Play1 Κύμη – Λαύριο Basket League

16:45 ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League

17:00 Eurosport 2 Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας, ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Μπράιτον Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

18:00 Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1

19:00 Novasports 1HD Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα – Σκαντίτσι ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

19:30 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Alistair Overeem – Aleksei Oleinik UFC Fight Night

20:15 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τελικός Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών

21:00 Novasports 2HD Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1

21:30  Novasports 1HD Ίντερ – Ρόμα Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

21:45 Novasports 3HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Σάντα Κλάρα Liga NOS

Leave a Reply

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Notify of

Σχετικά Άρθρα

Back to top button
Close
Close