ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 11/11 .. Σίτι – Γιουνάιτεντ, Μπόκα Τζούνιορς – Ρίβερ Πλέιτ & ντέρμπι «αιωνίων»

Με ελληνικό clasico και ματσάρες το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Μπορεί τo ντέρμπι των «αιωνίων» να αποτελεί την αφρόκρεμα της 10ης αγωνιστικής, ωστόσο η μάχη της κορυφής μαίνεται με αμείωτο ενδιαφέρον καθώς η ΑΕΚ υποδέχεται στο άδειο ΟΑΚΑ τον εκπληκτικό Ατρόμητο και ο ΠΑΟΚ τον Παναιτωλικό.


07:30 ΕΡΤ HD 36ος Μαραθώνιος Αθήνας

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τσεχία-ΗΠΑ Fed Cup τένις
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές-Ουέσκα LaLiga Santander
13:30 Novasports 1HD Αταλάντα – Ίντερ Serie A
14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ-Φούλαμ Premier League
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2
15:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
15:00 Novasports 2HD ΑΕΚ – Ατρόμητος Super League

15:30 Novasports 1HD Εξέλσιορ – Άγιαξ Eredivisie
16:00 ΕΡΤ HD Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου Basket League
16:00 Novasports 24 HD Έμπολι – Ουντινέζε Serie A
16:00 Novasports 4HD Ρόμα – Σαμπντόρια Serie A
16:15 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Έβερτον Premier League
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία-Λεβερκούζεν Bundesliga
17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV – Αερωπός Έδεσσας Handball Premier
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κίελο-Γκέπινγκεν Bundesliga Χάντμπολ
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Λαύριο Aegean Cargo Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Μπέτις LaLiga Santander
17:15 Novasports 3HD ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός Super League

18:00 Novasports 5HD Μαρσέιγ – Ντιζόν Ligue 1
18:00 Novasports 4HD Αούστρια Βιέννης – Σάλτσμπουργκ Αυστριακό πρωτάθλημα
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
18:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 Βραζιλία 
19:00 ΕΡΤ1 Λαμία – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ TBF Basketball Super League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε Bundesliga
19:00 Novasports 2HD Σασουόλο – Λάτσιο Super League
19:10 ΕΡΤ2 FORMULA 1 Βραζιλία
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Τοντέλα-Μπενφίκα Liga NOS
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σεβίλλη-Εσπανιόλ LaLiga Santander
19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Super League

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa
21:00 OPEN TV Μπόκα Τζούνιορς – Ρίβερ Πλέιτ Τελικός Copa Libertadores
21:30 Novasports 2HD Μίλαν – Γιουβέντους Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες Liga NOS
22:00 Novasports 3HD Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς-Σάρλοτ Χόρνετς NBA

Σχετικά Άρθρα

Back to top button
Close
Close