ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 20/5

Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα, με τον τελικό της Euroleague να ξεχωρίζει.

 

 

Aναλυτικά:

COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια – Ντεπορτίβο λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Αγώνας 
Moto 2 13:05

COSMOTE SPORT 4
Σαραγόσα – Φουενλαμπράδα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

COSMOTE SPORT 7
Πορτογαλία, SS19 Fafe 2 – Power Stage 
WRC 14:00

COSMOTE SPORT 6
WTA Tour: Internazionali BNL d’Italia, τελικός 
Τένις 14:00

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, μικρός τελικός γυναικών 
World Tour Beach Volley 14:05

EUROSPORT
Γύρος της Ιταλίας 
Ποδηλασία 14:15

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Αγώνας 
Moto GP 14:30

COSMOTE SPORT 8
World Tour: Ιταπέμα, μικρός τελικός ανδρών 
Τένις 15:05

COSMOTE SPORT 7
Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ Λέβεν 
Χάντμπολ m15:45

NOVASPORTS 2
Χάμαρμπι – ΑΪΚ Στοκχόλμης 
Σουηδικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 1
Τζένοα – Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, τελικός γυναικών 
World Tour Beach Volley 16:20

ERT.GR
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας 
Football League 17:00

ΕΡΤ3
Άρης – Πανσερραϊκός 
Football League 17:00

COSMOTE SPORT 6
ATP Masters: Internazionali BNL d’Italia, τελικός 
Τένις 17:00

COSMOTE SPORT 2
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, τελικός ανδρών 
World Tour Beach Volley 17:35

NOVASPORTS 1
Ζάλγκιρις – ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Μικρός τελικός) 
Euroleague 18:00

EUROSPORT
Tour De L’ Ain, Γαλλία 
Ποδηλασία 18:30

ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Ποτάισα Τούρντα 
Challenge Cup 19:00

COSMOTE SPORT 5
Σπαλ – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 8
Κιέβο – Μπενεβέντο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 7
Ουντινέζε – Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 4
Κάλιαρι – Αταλάντα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 3
Νάπολι – Κροτόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 1
Μίλαν – Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

FOX
Mets – Diamondbacks 
MLB 20:00

NOVASPORTS 1
Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης (Τελικός) 
Euroleague 21:00

COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοθιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 1
Λάτσιο – Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 3
Σασουόλο – Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

EUROSPORT
Chicago Fire – Houston Dynamo 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου 23:00

Σχετικά Άρθρα

Back to top button
Close
Close